Pomoc zwierzętom

ZBIÓRKA KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

W PAWŁOWIE

Szkolna Rada Wolontariatu serdecznie zachęca wszystkich uczniów i pracowników szkoły do wzięcia udziału w tegorocznych XXIII Mikołajkach organizowanych w schronisku w Pawłowie

"Świąteczna Paka dla Psiaka"

Zbieramy: karma sucha i mokra dla psów, makaron, ryż, kasza, smycze, obroże, koce i metalowe miski.

Zbiórka trwa do 4.12.2019 r.

Miejsce zbiórki – sala nr 7, 11 i 21 (mała szkoła)

Koordynatorzy akcji:

Aneta Kowalska, Joanna Traczyk i Ewa Kapela

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego 6 grudnia 2018 r. podczas finału zbiórki mikołajkowej dla psów i kotów zorganizowanej przez MCKSiR w Raciążu przekazali karmę dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Pawłowie.

W ramach akcji „Świąteczna paka dla psiaka” zebrano ok. 150kg produktów żywnościowych.

Dziękujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom za duże zaangażowanie i zachęcamy do dalszej współpracy.

Koordynatorem akcji były p. Joanna Traczyk i p. Aneta Kowalska

Przekazanie karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Pawłowie

15 czerwca 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Raciążu przekazali karmę dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Pawłowie.   W ramach akcji – „ Burek sam nie poprosi o pomoc” zebrano ok. 300kg produktów żywnościowych.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za duże zaangażowanie i zachęcamy do dalszej współpracy.

„Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości”

William Wordsworth

Przekazanie karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Pawłowie

12 czerwca 2017r. uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu przekazali karmę dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Pawłowie.

W ramach akcji – „ Burek sam nie poprosi o pomoc” zebrano 250kg produktów żywnościowych (Publiczne Gimnazjum – 160kg, Szkoła Podstawowa – 60kg i Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza – 30kg).

William Wordsworth

Koordynatorzy akcji:

Aneta Kowalska

Małgorzata Todryk

Joanna Milewska

Pomoc dla zwierząt ze schroniska w Pawłowie